Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Змінити колір бороди

Before
After

Бородатих чоловіків можна було знайти в будь-який час у всіх куточках світу. Сьогодні борода, як і вуса, стала своєрідним модним аксесуаром, головним фетишем, що робить зовнішність сильної половини людства більш привабливою, брутальнішою або розумною. Чоловіки носять натуральні хіпстерські та акуратно підстрижені довгі та короткі бороди різних форм і кольорів.

Чоловікам потрібно бути стильними та пам’ятати про всі модні тенденції. Тому часто простий додаток у стилі Photoshop може змінити зображення та покращити зовнішній вигляд. Кожну фотографію можна змінити і виглядати краще за допомогою якогось секретного ефекту. Звичайні програми орієнтовані на те, щоб направляти користувачів на складні програми, які неможливо використовувати без додаткових знань. Тому що занадто багато моментів ретуші буде помічено і створить ефект плоского обличчя. Використовуйте професійні програми, щоб виглядати як той, хто щойно відвідав салон класу люкс. Додайте вуса, правильну зачіску або змініть колір бороди онлайн за допомогою Retouchme. Це не тільки швидкий і простий спосіб змінити зображення за допомогою унікального інструменту, а й чудовий помічник у повсякденній зйомці камерою. Ця високопрофесійна програма здатна покращити зображення будь-якої якості та розміру всього за п’ять хвилин. Всю важку роботу виконують професійні фахівці фотошопу. Це ключова перевага програмного забезпечення, яке забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта без процесів, які здійснюються автоматично. Онлайн-редактор фотографій бороди — ідеальний варіант, щоб змінити зовнішній вигляд фотографії. Тому, використовуючи Retouchme, ви гарантуєте бездоганні зображення без ознак редагування. Це приносить задоволення завдяки простому інтерфейсу та маленькому знаку. Він ніколи не потребує додаткового місця в пам’яті, оскільки всі інструменти редагування знаходяться в руках команди програми. І додаток – це лише спосіб зв’язати вас із ними.

Як змінити колір бороди на фото?

Якщо ви хочете дізнатися, як змінити колір бороди на фотографії, запитайте Retouchme.com

Почніть незабутні враження від нового способу редагування фотографій, виконавши прості кроки:

  1. Знайдіть програмне забезпечення в магазині програм вашого смартфона Android або Apple. Програма доступна у версіях для планшетів і комп’ютерів.

  2. Встановіть програму на пристрій із вбудованою камерою. Кожна модель підходить, і немає необхідності купувати нові моделі телефонів.

  3. Виберіть зображення з галереї телефону та відкрийте його в програмі.

  4. Використовуйте програму для зміни кольору бороди, натиснувши праву верхню кнопку. Це підтвердить ваш запит і перешле його команді програмного забезпечення дизайнерів Photoshop.

  5. Зачекайте лише п’ять хвилин, щоб отримати чудовий результат із новим захоплюючим виглядом. Ніхто не зможе зрозуміти, як змінити колір бороди за такий короткий час, не звертаючись до перукаря.

Завантажте додаток, адже борода стала символом брутальності у чоловіків. Світові стилісти дозволили чоловікам забути про чисто виголені щоки і запропонували впевненого чоловіка і мандрівника. Тепер ви можете не голитися кожен день і бути в тренді при цьому. Кожен стиль вимагає уваги щодня з дня першого гоління. Це, перш за все, постійне гоління спеціальною бритвою з відповідними насадками, які регулюють довжину волосся. Ось чому, якщо вам не дуже хочеться доглядати за своєю бородою щоразу, коли вам потрібно зробити селфі, використовуйте секретні редактори, щоб завжди бути поруч.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.