Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Розкосі очі

Before
After

Відмова від відповідальності:

Наша стаття допомагає користувачам спробувати змінити зовнішній вигляд лише для задоволення та розваги. Ми розуміємо, що азіатський тренд очей не є святом азіатської культури, і не всі вони мають певну форму очей, описану в пості. Знаменитості продовжують використовувати тенденцію лисячого ока як спосіб екзотизувати себе, не завжди використовуючи правильні формулювання або зображення. Ми впевнені, що спроба відповідати загальним формам очей, тону шкіри чи типу волосся є способом асиміляції нашої відповідної ідентичності. Наші громади повинні мати це право визначати себе. І наш додаток — це лише невеликий інструмент, який допомагає користувачам виглядати інакше. Ми глибоко поважаємо кожну культуру та націю.

Додаток, щоб зробити очі більш азіатськими

Будь модним і шикарним без пластичних операцій і страждань! Будь-який модний тренд легко реалізувати за допомогою сучасних технологій у вашому смартфоні чи планшеті. Немає обмежень у вашому образі та деталях зображення, які ви хочете змінити. Професійні програми для редагування дозволяють змінювати кожен дюйм вашого обличчя і тіла, а також коригувати колір і фон. Азіатські очі стають привабливішими, тому всі намагаються їх створити. Але що, якщо мода швидко змінюється, а результати пластичної хірургії залишаться? У цьому випадку професійна програма для обробки фотографій Retouchme готова змінити ваш вигляд відповідно до останніх тенденцій. Немає необхідності вивчати прийоми макіяжу, фіксувати світло, намалювати контурну лінію або витрачати години на те, щоб штучно створювати очі асуану. Просте та швидке програмне забезпечення забезпечить миттєвий результат у корейському стилі лише за п’ять хвилин.

Ця екзотична тенденція здобула багато шанувальників в Інтернеті. Щоб бути ближче до цієї ідеї краси, люди можуть збрити брови після арки і перемалювати їх, наносячи підводкою для очей котяче око важкої руки. Це працює, тому що збривання кінця брови робить обличчя більш вузьким, а перемалювання брів з нахилом вгору створює ілюзію піднятих очей. Жінки практикують підтяжку брів і нитку, щоб отримати бажані мигдалеподібні очі або азіатський вигляд. Але іноді рішення полягає в застосуванні, яке забезпечує ідеальні результати на повік за кілька хвилин. Просто виберіть параметр редагування та поєднайте його з селфі або вже наявними зображеннями у фотогалереї вашого телефону. Не кожне програмне забезпечення може дозволити ретушувати за низькою ціною. Але Retouchme — це унікальна послуга, яка допомагає покращувати фотографії, сплачуючи лише дев’яносто дев’ять центів або кілька онлайн-кредитів.

Як зробити очі азіатськими?

Якщо ви можете точно визначити свою форму очей без макіяжу, це означає, що ви можете спробувати різні стилі очей. Косі очі є однією з найпопулярніших форм завдяки останнім модним блогерам і візажистам. Тому скористайтеся невеликим і простим редактором, щоб створити необхідний вигляд одним клацанням пальця.

  1. Знайдіть програму Retouchme в магазині програм для смартфонів.

  2. Безкоштовно встановіть його на свій телефон, щоб очі виглядали більш азіатськими. Будь-яка модель телефону підходить, якщо в нього є вбудована камера.

  3. Додайте фотографію будь-якого розміру та розміру для редагування в Retouchme.

  4. Виберіть варіант, який потрібно застосувати.

  5. Надішліть запит на редагування команді Retouchme, натиснувши праву верхню кнопку.

  6. Зачекайте 5 хвилин, щоб отримати остаточний кадр і поділіться ним онлайн.

Спробуйте цей зручний інтерфейс і перегляньте численні варіанти, щоб спробувати, редагуючи зображення в Retouchme. Тільки справжні експерти Photoshop обробляють кожен дюйм картинки, переданий їм. Автоматичних результатів з ефектом підробленої шкіри або контактних лінз немає. Ніхто не зможе визначити, чи є свіжий вигляд результатом природного генетичного походження чи професійної ретуші. Кожне готове зображення зберігається в хмарному сервісі і ніколи не вимагає додаткового місця в пам’яті. Використовуйте його 24 години на добу та зачекайте лише п’ять хвилин, щоб отримати чудові результати та покращити те, як зробити очі азіатськими.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.