Креативний макіяж

Before
After

Додайте художній макіяж до фотографії

Довгий час у жіночому догляді макіяж сприймався як належне. Нині в цьому плані чимось різко здивуватися досить проблематично. Жінки відвідують салони краси і навіть мають своїх косметологів і візажистів. Ви можете здивувати друзів у соціальних мережах унікальним художнім макіяжем. Основна відмінність від звичайного макіяжу полягає в тому, що це практично макіяж з певним змістом, який ви хочете донести до глядача. Таким чином, фото з таким макіяжем може стати розповіддю або просто виділитися з більшості. Він також може стати відмінним атрибутом на вашій сторінці в соціальних мережах під час святкування Хелловіну. Для цього навіть не потрібно годинами сидіти в салоні і наносити весь цей макіяж за один кадр. Насправді достатньо буде вашої звичайної фотографії анфас і грамотного художнього редактора макіяжу.

Додаток для мистецтва макіяжу

Редагування в Photoshop вимагає серйозних навичок, коли справа доходить до художнього макіяжу. За допомогою програми RetouchMe завдання значно спрощується, і ви швидко та легко отримаєте необхідні результати. RetouchMe – це програма, яка дозволяє надсилати свої зображення для онлайн-обробки професійними ретушерами.

Ми не використовуємо жодних попередніх налаштувань, вся робота виконується вручну та в режимі реального часу.

Як користуватися програмою

Додаток доступний для будь-якої платформи, будь то iPhone чи Android, вам просто потрібно зайти в Play Market або App Store і знайти там RetouchMe.

  • Після встановлення переконайтеся, що програма отримала права на її коректну роботу.

  • Завантажте нову фотографію до програми або виберіть зі списку вже зроблені фотографії.

  • Знайдіть певні параметри у списку під зображенням на ваш вибір.

  • Тоді, якщо вам не потрібні інші параметри, ви можете натиснути кнопку надіслати.

Ви можете відстежувати готові зображення в розділі із завершеними роботами в додатку RetouchMe. Ми завжди раді отримати відгуки від наших користувачів, тож якщо ви вважаєте, що ваша фотографія потребує покращення, ви можете вказати у своїх примітках, на що саме має звернути увагу наша команда.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.