Koltuk altı kılı giderme

Before
After

Kılları koltukaltından alın

Kol altı tüyleri erkekler için kabul edilebilir bir bitki örtüsüyse ve sadece biraz vahşeti vurguluyorsa, o zaman kadınlar için bu kabul edilemez. Koltuk altlarını tıraş etmek ya da etmemek herkes için kişisel hijyen meselesidir. Ancak özel salonlarda tıraş olmak ve hatta ağda yapmak koltuk altı tüylerini kalıcı olarak çıkarmaz. Saç zamanla yavaş yavaş geri döner ve bu basitçe gözden kaçabilir. Ve genellikle önceden çekilmiş fotoğraflarla not alırız. Belki çok fazla saç olmayacak, ama yine de koltuk altlarının altındaki küçük bir gölge bile kadın görünümünün zarafetini bozuyor. Resim o kadar iyiyse, yeniden çekmek bile istemiyorsanız, düzenlemeyi kullanarak fotoğraftaki koltuk altı tüylerini kaldırabilirsiniz.

Koltuk altı tüyleri çevrimiçi olarak nasıl alınır

Koltuk altındaki tüyleri almak için herhangi bir özel beceriye ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken fotoğrafınızı RetouchMe uygulamasına yüklemek ve profesyonel Photoshop editörlerimiz karşı konulmaz görünmeniz için gerekli tüm ayarlamaları manuel olarak yapacak. Resminizle çalışmak çevrimiçi oluyor ve fazla zaman almıyor.

RetouchMe uygulamasını Samsung veya Apple'dan herhangi bir cihazda kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Bunu yapmak için Play Market veya App Store'a gidin ve RetouchMe uygulamasını indirin.

  • Uygulamaya, cihazınızla etkileşim kurmak için istenen tüm hakları verdiğinizden emin olun.

  • Yükleme tamamlandıktan sonra, uygulamaya istediğiniz fotoğrafı yükleyin veya doğrudan RetouchMe'den bir fotoğraf çekin.

  • Görüntünüzün altında, aralarında gerekli olanı bulabileceğiniz bir dizi seçenek olacaktır.

  • Seçenekleri seçtikten sonra gönder butonuna tıklayarak görselinizi editörlerimize gönderebilirsiniz.

Bitmiş sonuç, uygulamanızın ilgili bölümünde yarım saat içinde hazır olacaktır. Fotoğrafı yeniden işlemeniz gerekirse, aşağıdaki notlarda görüntüyle ne yapmak istediğinizi de detaylandırabilirsiniz. Uygulamayı test etmek de mümkündür. İlk rötuş ücretsizdir, ardından istediğiniz hizmet paketini seçebilirsiniz.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.