Видалення волосся під пахвами

Before
After

Видаліть волосся з пахв

Якщо волосся під пахвами є прийнятною рослинністю для чоловіків і лише підкреслює якусь брутальність, то в жіночому випадку це неприпустимо. Голити пахви чи ні – це питання особистої гігієни кожного. Але гоління і навіть епіляція воском в спеціалізованих салонах не видаляють назавжди волосся під пахвами. Волосся поступово повертається з часом, і це можна просто не помітити. А ми зазвичай робимо нотатки з уже зробленими фотографіями. Можливо, волосся буде не так багато, але все ж навіть невелика тінь під пахвами псує витонченість жіночого вигляду. Якщо знімок настільки хороший, що ви навіть не хочете його знімати, то ви можете видалити волосся під пахвами на фотографії за допомогою редагування.

Як видалити волосся під пахвами онлайн

Щоб видалити волосся під пахвами, вам не потрібні спеціальні навички. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити вашу фотографію в програму RetouchMe, і наші професійні редактори Photoshop вручну внесуть усі необхідні налаштування, щоб ви виглядали неперевершено. Робота з вашим зображенням йде в Інтернет і не займає багато часу.

Ви можете почати використовувати програму RetouchMe на будь-якому пристрої від Samsung або Apple.

  • Для цього перейдіть у Play Market або App Store і завантажте програму RetouchMe.

  • Переконайтеся, що надайте програмі всі потрібні права на взаємодію з вашим пристроєм.

  • Після завершення встановлення завантажте фотографію за вашим вибором до програми або просто зробіть фотографію безпосередньо з RetouchMe.

  • Під зображенням буде кілька варіантів, серед яких ви зможете знайти те, що потрібно.

  • Вибравши параметри, ви можете надіслати своє зображення нашим редакторам, натиснувши кнопку надіслати.

Готовий результат буде доступний у відповідному розділі вашої програми протягом півгодини. Якщо вам потрібно переробити фотографію, ви також можете детально описати, що ви хочете зробити із зображенням, у примітках під ним. Також можна протестувати додаток. Перша ретуш безкоштовна, потім можна вибрати потрібний пакет послуг.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.