Gıdıyı kaldır

Before
After

Gıdı kaldırma uygulamasını kullanın

Profesyonel bir kameranın en iyi çekimini bile mahvedebilecek birçok ayrıntı vardır. En can sıkıcı olanlardan bahsetmişken, fotoğraflarda çoğu insan için bazen gıdı kaldırma uygulamasının gerekli olduğunu söylemeden geçmemek elde değil. Bu sorun çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir:

 • zayıf fotoğrafçılık becerisi;

 • boynunuzu seçen ekstra yağ miktarı;

 • yanlış aydınlatma;

 • yaş veya genetik sorun.

Tüm bu vakalar, gıdıyı çıkarmak için dikkatli bir son işlem gerektirir. Başarısızlığın mazereti olamaz çünkü farklı vücut tiplerine ve güzellik seviyelerine sahip kişilerin %90'ında böyle rahatsız edici bir unsur bulunur. Deneyimli en iyi modeller bile böyle bir felaketten korunmaz. Bu nedenle profesyonel tasarımcılar, yazılımları kaldırarak tüm görsel kusurları azaltmak için genellikle saatler harcarlar. Cildin her santiminin doğal olarak pürüzsüz görünmesi gerekir. Çevrimiçi uygulamalar, yalnızca temel selfie sorunlarını düzeltmeye değil, aynı zamanda daha ince ve komik görünmenize de izin verir. Retouchme, her tür resim için hızlı ve kolay düzenleme hizmetleri sunan en iyi ücretsiz iPhone ve Android aracıdır.

Fotoğraflarda gıdıdan nasıl kurtulursunuz

Tüm sorunlu alanların hızlı bir şekilde kaldırılması, yalnızca kullanışlı bir mobil uygulama değil, aynı zamanda eğlenceli bir ruh hali değiştiricidir. Yalnızca RetouchMe, arka planı ayarlayabilir, şenlikli efektler, tatlı çerçeveler ekleyebilir ve çok çeşitli giysiler giymenizi sağlayabilir. Popüler gıdı düzenleyici seçeneği, gülümsemeye zarar vermeden her yüze uygulanmaya her zaman hazırdır.

 1. Cihazınızdaki bir uygulama mağazasını kullanarak küçük uygulamayı telefonunuza indirin.

 2. Sıska ve ince yapmak için ihtiyacınız olan resimleri seçin.

 3. Uygulamada sunulan seçenekler arasında gıdı düzelticiyi bulun.

 4. Gerekli kısmı düzenlemeleri için tasarımcılara seçilen çekimi gönderin.

 5. Birkaç dakika bekleyerek çarpıcı sonuçlar elde edin.

Gıda kaldırma uygulamasını kullanarak öncesi ve sonrası fotoğrafları

Uzman değilseniz, fotoğrafçılık sorunlarından kaçınmanın başka yolu yoktur. Bu nedenle Retouchme, anında sonuç veren mükemmel bir yardımcıdır. Double chin editor, tüm dünyada kullanıcılar tarafından en çok kullanılan programlardan biridir. Burada, çevrimiçi otomatik robotları değil, profesyonel tasarımcıların kaliteli yaklaşımını keşfedebilirsiniz. İyi bir ton ve ton eşleşmesi bulmak için her piksel doğru bir şekilde incelenir ve diğerleriyle karşılaştırılır. Ekibimizin soğukkanlı çalışmasından sonra boyun ve yüzünüzde gözle görülür bir bozulma olmayacaktır. Aşırı çene çizgisi çoğumuz için gerçekten can sıkıcı olabilir. Bazı resimler mükemmel ve neredeyse profil resimlerimiz olarak seçilebilecek kadar iyi görünüyor, ancak çok az düzenleme eksik. Fotoğraflarda gıdıdan kurtulmanıza yardımcı olacağız. Uygulama, rekabet gücünü göstermek için günün herhangi bir saatinde kullanılabilir. Sihirli rötuşumuzdan önceki ve sonraki resimlere bakın, bu çok önemli düzenleme fikrini anlayacaksınız. Bir kez denedikten sonra, daha sonra reddetmenin bir yolu olmayacak. Birkaç dakika içinde basit bir düzeltme ile güzelliğinizi geliştirin ve çevrimiçi yayınlamanın keyfini çıkarın.

Retouch uygulamasındaki her adımın açıklaması

Fotoğraf çekerken ve sonucu mükemmelleştirmeye çalışırken iki seçeneğiniz var. Yüzünüzü parlak ve pürüzsüz hale getirmek için ışıkları ve gölgeleri izleyin, çekim yapmak için kamera merceğini aşağıya koymayın, başınızı ve boynunuzu mümkün olduğunca uzun tutun vb. Tüm bu parametreleri kontrol edemiyorsanız, ikincisi seçenek sizin için olanıdır. Sizi rahatsız eden her ayrıntıyı ayarlamak için basit yazılımımızı deneyin.

 1. En iyi açıyla yüzünüzü güzel bir şekilde çekin ve gülümseyin.

 2. Görebildiğiniz ve düzeltmek istediğiniz selfie sorunlarına odaklanın.

 3. Tasarımcılardan resminize sizinle gurur duyacağınız şekilde rötuş yapmalarını isteyin.

 4. Bu harika deneyimi çevrimiçi ortamda arkadaşlarınızla yayınlayın veya paylaşın.

Üst listedeki başka bir pahalı çift çeneli fotoğraf düzenleyiciyi kullanmadan önce hatırlamanız gereken video derslerini ve tüyoları unutun. Retouchme, sayısız seçenekleri ve olanaklarıyla harikadır. Kolayca kazanılan krediler, hemen başlamanıza izin verecektir. Hızlı çalışma ve düşük maliyetli profesyonel hizmetler, bu uygulamanın en önemli özelliğidir.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.