Melek kanatları ekle

Before
After

Çeşitli tarzlarda fotoğraf çekmek kadar romantik ve şehvetli bir şey yok gibi görünüyor. Farklı pozlar, makyaj, saç modeli ve kıyafetler sihirli bir atmosfer yaratır. Ancak modern fotoğrafçılar kendilerini basit bir çekimle sınırlamazlar. Benzersiz efektlerle popülerlik kazanmak için ellerinden geleni yaparlar. Özel uygulamalar, normal bir görüntüyü bir peri masalından bir ekran görüntüsüne dönüştürebilir. Aksesuarlar ve rengarenk aksesuarlar hâlâ moda ama tüm stüdyolar, tüm sofistike müşterilerin taleplerini karşılayacak kadar öğelere sahip değil.

Dış mekan fotoğraf hizmetiyle ilgili bir zorluk daha ortaya çıkıyor. Bir modelin tüm arzularını ve pozlarını tahmin etmek imkansızdır. Bazı çerçeveler mükemmel bir şekilde organize edilebilir ve oluşturulabilir, ancak öğeler eksik olabilir. Bu melek kanatları uygulamasını kullanmak için doğru an. Photoshop uzmanlarının profesyonel çalışmaları sayesinde efektleri kesinlikle gerçekçi. Fotoğraflar hızlı ve kusursuz işlendiği için anında harika sonuçlar elde edilir. Piyasada bulunan diğer yazılımlarla karşılaştırıldığında, müşterilerin resimleri iyileştirmek istediği en önemli sorun yüksek maliyet ve uzun işlem süresidir. Genellikle insanlar büyük albümleri resimlerle değiştirmeye çalışırlar çünkü tek bir öğeyi seçmek istemezler. Rötuş melek kanatları fotoğraf düzenleyici uygulaması, çok sayıda fotoğrafın düzenlenmesine izin verir ve her rötuş için sadece beş dakika zaman harcar. Yalnızca ücretsiz bir photoshop asistanı değil, aynı zamanda diğer resimlerle denemek için bir fikir kaynağıdır.

Retouchme ile Angel kanatları fotoğraf düzenleme uygulaması

Melek görünümünüzü kolaylaştıran ve parıldayan ideal asistan, ekstra bellek alanı ve bilgisayar okuryazarlığı gerektirmeyen yardımcıdır. Çoğu zaman uygulamaların indirmekten daha fazlasına ihtiyaç duyduğu görülür. Bazıları başka para ister, bazıları çalışmaya başlamak için önemli dosyaların kaldırılmasını gerektirir. Angel kanatları fotoğraf editörü, arka plan ayarı ile birlikte vücut ve cilt kusurlarını kapatmak için gerekli seçeneklerin mükemmel bir kombinasyonudur. Retouchme uygulamasının önemli özelliklerinden biri, gerçek tasarımcılarla işbirliği sayesinde basit arayüzüdür. Aslında, galeride uygulamak için gerekli seçeneği seçerek, talebi, istenen sonuca göre santim santim işleyen gerçek photoshop uzmanlarına gönderirsiniz.

Her düzenleme talebi, sosyal ağlarda veya sanal oyunlarda kullanılabilen doksan dokuz sent veya kredi ile ödenir. Ekstra ücrete izin verilmez. Seçtiğiniz filtrelerin sabit maliyeti ve işlem süresi vardır. Orijinal çerçeveden daha iyi bir resim oluşturmak için beş dakika fazlasıyla yeterlidir.

Melek kanatları fotoğraf düzenleyici özellikleri

Herhangi bir kalitede herhangi bir fotoğraf çekin ve tüm renk ve şekillerdeki kanatlarla güzel bir bebek stili efekti elde edin. Meleklerin harika bir görüntüsü birçok model ve fotoğrafçı tarafından aranıyor. Ve sadece hiçbir çaba ve maliyet olmadan elde edebilirsiniz. Özel pozlama veya ışık koşullarına gerek yoktur. Resmi düzenleme isteği ile uygulamanın tasarımcılarına iletmeniz yeterlidir. Sonuç, profil resmi olarak yerleştirilecek kanatlarla doğmuş gibi, tarzı ve zarafeti ile şaşırtacak.

Bir resme melek kanatları nasıl eklenir

Başlamak için basit talimatları izleyin:

  1. Modelinden bağımsız olarak uygulamanızı iPhone veya Android cihaza yükleyin. Dahili kameralı herhangi bir telefon yeterli olacaktır.

  2. Gerekli resmi ve kanatları dahil etmek istediğiniz seçeneği seçin.

  3. Sağ üstteki düğmeyi tıklayarak talebi Retouchme tasarımcılarına gönderin.

  4. Nihai sonucun keyfini çıkarmak için beş dakika bekleyin ve bunu sosyal ağlarda yayınlayın.

Melek kanatları fotoğraf uygulamamızla yaptığınız melek kanatları fotoğraf fikirleri

Uygun saç modeli ve makyajla melekler ve iblisler gibi iki zıt rolün yer aldığı bir çekim hayal edin. Nişanlınızı veya arkadaşlarınızı partiye davet etmek gerçekten eğlenceli olabilir. Bu şekilde süreç, yeni duygularla daha da ilginç ve çok eğlenceli olacak.

Çeşitli nesneler ve aksesuarlar, ruh halini iyileştirebilir ve fotoğraf albümünüze gerekli yoğunluğu katabilir.

Bu seçeneği hamilelik fotoğrafları için yaratıcı bir fikir olarak değerlendirin. Ya da yeni doğan çocuğunuz ve sizin için gerçeğe dönüştürün. Böyle bir görüntü, şenlikli etkinlikler için hoş bir hatıra veya kart olabilir. Bunu damgalayın ve arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza göndermek için etkinliğinize selam veya davetiye ekleyin. Sahneye nesneler eklerseniz izlenim daha da güçlü olacaktır.

Renkler ve stiller ile oynayın, ruh hali melek gibi zorunlu değildir, çünkü duygusallık her zaman modadır. Erkek arkadaşınızın rüya tarihi olmak için bu harika pervaneyi kullanın. İç çamaşırı ve makyajı eklediğinizde tüm zamanların profesyonel bir fotoğraf modeli olursunuz.

Görüşten ilham alın veya çekimi gerçekleştirmek için internetten bazı fikirler alın. Çevrimiçi bir fotoğrafa melek kanatları ekleyin ve kartınız olarak kullanın. İhale mi yoksa eğlenceli mi olduğuna siz karar vereceksiniz.

Yalnızca uygulamayı kullanarak basit görüntüleri sizden kimsenin beklemeyeceği bir şeye dönüştürebilirsiniz. Sizi iyi tanıdığını düşünen herkesi şaşırtmak için iyi bir neden. Yaptığınız selfie'ye sadece kanatlar ekleyin ve büyüleyici bir sonuç yaratın. Zor iş, deneyimli photoshop ustaları tarafından yapılır.

Ekstra maliyet olmadan meleksi bir görünüm veya gerekli ruh hali ekleyin. Seyahatte veya evde her zaman yanınızda olan bu kolay ve rahat resim işleme asistanına aşık olun. Yeni stiller ve görsellerin üretimi için sadece internet bağlantısı gereklidir. Günlük özçekimden daha fazlasını elde etmek için şimdi deneyin. Standart fotoğraf kuralları ve tavsiyeleri ile hayal gücünüzü sınırlamayın. Düzenlemek istediğiniz bir ruh ve parti için kendi vizyonunuzu yaratın.

Çekim enerjinizi canlandıracak daha fazla filtre ve çözüm keşfetmek için Retouchme ile kalın. Şimdi yükleyin ve ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir yardım için ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.