Додати відблиск

Before
After

Ви, напевно, вже помітили, що багато знаменитостей та популярних інстаблогерів прикрашають свої фотографії та відео прекрасним чарівним світлом. Якщо ви хочете, щоб ваш Instagram (або будь-яке відео чи селфі для інших соціальних мереж) сяяв як діамант, тоді ви прийшли до ідеї додати відблиск до фотографій. Це чудовий ефект, який покращує просту фотографію, підкреслюючи деякі деталі. Існує багато способів додати сяючий відблиск за допомогою пензля та накладень Lightroom або Photoshop. Проте не всі готові освоїти курс редагування картинок. Саме тому багато користувачів шукають простий режим зміни зображення одним кліком. Сучасне програмне забезпечення сповнене можливостей для додавання відблисків об’єктива в режимі онлайн. Деякі з них дають результати, далекі від реалістичності. Інші програми вимагають значних платежів за кожне зображення, ніби воно є частиною мистецтва. Світіння робить образи більш привабливими, навіть якщо ви одягнете лише чорну сукню. Тому що колірний відблиск може бути цікавою деталлю, яку можна додати до ваших зображень, коли ви хочете створити щось зовсім інше. Незалежно від того, чи це персоналізація ваших власних вітальних листівок, чи ви просто хочете додати відблиск очам. Найголовніше правило – правильно вибрати джерело інструментів для ретуші. Якщо ви не з тих, хто хоче грати з інструментами редагування, тоді можна застосувати професійний простий редактор зображень.

Функції програми Lens Flare

Додаток Retouchme знає, який результат ви хочете бачити на екрані. Це допомагає створити потрібну атмосферу та світлове розмиття, щоб використовувати всі ресурси зображення. У порівнянні з іншим програмним забезпеченням, доступним в магазинах програм iOS і Android, Retouchme не містить занадто багато фільтрів. Він редагує лише ефект лінзи, створюючи саме необхідне світіння, залишаючи його природним. Найбільшою перевагою програми є професійний підхід експертів Photoshop до кожного запиту на ретуш. Тому що з кожною фотографією, яка надсилається на редагування, працюють тільки реальні люди. Немає різниці чи пріоритету для користувачів, які вимагають частого виправлення своїх фотографій, або окремих осіб, які хочуть використовувати програму раз на місяць. Навіть для найскладнішої ретуші зображення потрібно лише п’ять хвилин очікування. Фотографії будь-якої якості та розміру приймаються та покращуються без втрати природного вигляду. Він дозволяє змінити не тільки загальний вигляд, але й вилучає деталі із зображення, змінюючи фон , стрижка тощо.

Як додати відблиск об’єктива до фотографії

Негайно знайдіть його в магазині додатків і перевірте, наскільки легко і просто він встановлюється.

  1. Виберіть програму Retouchme в магазині, щоб завантажити її на свій телефон або планшет. Кожна модель телефону підходить для цього програмного забезпечення, якщо він має вбудовану камеру.

  2. Відкрийте фотографію, яку потрібно відредагувати, у програмі та перегляньте широкий спектр варіантів ретушування, які можна застосувати.

  3. Знайдіть ту, яка пропонує додати відблиск об’єктива, і надішліть запит команді вправних дизайнерів Retouchme.

  4. Зачекайте всього п’ять хвилин, щоб отримати ідеально покращене та відретушоване зображення з чарівним світінням.

  5. Негайно поділіться нею з друзями та колегами в Інтернеті, щоб зібрати якомога більше лайків.

Вибір правильної програми для обробки селфі – це 90% успішної публікації фотографій у соціальних мережах. Нелегко знайти програмне забезпечення, яке здатне редагувати фотографію, не пошкоджуючи її. Retouchme — це єдиний продукт, який спробував усвідомити свої переваги та переваги. Немає жодної іншої програми, яка б не вимагала оплати за її встановлення. І якість редагування краща, ніж звичайні інструменти Photoshop. Єдине прохання — заробити онлайн-кредити, щоб використовувати їх, коли просите ретушувати фотографії. Такі кредити доступні онлайн, граючи в ігри та серфінг в Інтернеті. Це означає, що вся важка робота, виконана професійними редакторами, оплачується лише вашим вільним розважальним часом онлайн. Інших зборів і зборів не потрібно. Якщо у вас немає часу заробляти кредити онлайн, платіть лише дев’яносто дев’ять центів за кожне редагування та насолоджуйтеся результатами. Забудьте про нудні фотографії в профілях і звикайте до блискучого та блискучого ефекту кожного селфі, яке ви публікуєте. Створюйте чудові листівки та чарівним чином привітайте друзів.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.