Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Об'єм волосся

Before
After

Як додати волоссю об’єм

Ваше волосся кучеряве чи пряме, коротке чи довге, тонке чи густе? Незалежно від зовнішнього вигляду волосся, обсяг вашої стрижки може залишатися погано представленим на фотографії.

Люди витрачають час і гроші в перукарнях і салонах краси, щоб досягти певних результатів. Вони купують певні добавки та шампуні для збільшення об’єму волосся. Найсмішніше те, що навіть після досягнення необхідних результатів, скільки це триватиме? Зазвичай не так довго, максимум добу або до першого контакту з подушкою. А на наступний день ми знову прокидаємося, йдемо в душ і думаємо, як би добре, щоб результат був вічним. Якщо не вдається досягти вічного результату, то цілком реально отримати результат при необхідності, за концепцією «тут і зараз». Відповідаючи на питання про те, як додати об’єм волоссю, не відвідуючи кожен день салон? Хочемо сказати, що таких результатів можна досягти за допомогою програмного методу, який ідеально вписується в сучасний медіасвіт. Якщо ви звичайний користувач Instagram, Facebook і Twitter, якщо вам подобається ділитися своїми фотографіями в різних соціальних мережах і з друзями, додаток RetouchMe надасть вам чудовий сервіс і принесе багато лайків і радості.

Додайте обсяг до програми для волосся

Додаток RetouchMe має широкий спектр можливостей для вирішення будь-яких проблем. Програма є містком між споживачем і виконавцем. Тому вам не потрібні спеціальні навички чи знання Photoshop, щоб мати можливість ним користуватися. У цьому випадку у нас є професійна команда ретушерів, які працюють над вашими зображеннями онлайн в режимі реального часу. Якщо ви задаєтеся питанням, як додати волоссю об’єм, це одне з щоденних завдань для нас. Завдяки додатку ви можете отримати свої результати навіть не виходячи з дому. При цьому ви заощадите час і гроші, які зазвичай витрачаються на одні і ті ж перукарні, салони краси, різні шампуні з добавками для волосся. Використовуйте редактор об’єму волосся, нижче ми розповімо, наскільки це просто.

Як користуватися

Щоб почати використовувати програму RetouchMe, потрібно відкрити App Store або Play Market на своєму смартфоні.

  • Завантажте та встановіть програму та не забудьте надати їй усі необхідні права для виконання своїх функцій, про що попросить вас зробити інсталятор.

  • Після встановлення програми ви можете зробити фотографію безпосередньо в програмі або вибрати потрібне зображення прямо зі сховища файлів.

  • Вибраний файл відкриється в програмі, і ви побачите набір параметрів під ним. Тут ми вибираємо «додати об’єм волосся» та будь-які інші потрібні вам параметри.

  • Надішліть свою фотографію на обробку та очікуйте результату незабаром.

Як ми згадували раніше, наша команда професійних редакторів Photoshop працює над вашими запитами в режимі реального часу. Тому зворотний зв’язок зазвичай надходить якомога швидше. Залежно від вибраних варіантів і складності обробки, виконання роботи займає в середньому від 5 до 20 хвилин.

Результати будуть надіслані вам із push-сповіщенням і будуть доступні у відповідному розділі програми.

 Після оцінки результату ви рідко будете незадоволені, але якщо це можливо, ми завжди будемо раді переробити роботу з урахуванням ваших приміток. Нотатки також можна надіслати з оригінальним зображенням до наших редакторів, тому не соромтеся робити уточнення, якщо вважаєте, що це потрібно.

Перевага роботи з RetouchMe перед іншими програмами ретушування полягає в тому, що немає автоматичних процесів, а вся робота виконується вручну. Таким чином, при всій доступності та простоті використання, вам не доведеться мати справу з попередньо встановленими налаштуваннями і ваша фотографія буде оброблятися в індивідуальному порядку. Але перш ніж витратити хоч долар, ми надаємо можливість оцінити наші навички. Таким чином, коли ви вперше познайомитеся з програмою, ви можете надіслати нам зображення з параметрами в тестовому режимі. Коли ви побачите результат, ви можете придбати відповідний пакет для своєї програми.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.