Gözlük

Before
After

Fotoğrafa gözlük ekleyin

Dijital alanı yakalayan bir sosyal medya dünyasında, iyi bir görünüm başarımızı belirler.

Birçok insan, iyi bir gözlem yapmak için gerçek hayattan önce insanlarla çevrimiçi olarak tanışmayı tercih eder. Instagram, Facebook ve daha birçok siteye fotoğraf yüklüyoruz ve bu şekilde dünya ile paylaşıyoruz. İyi geri bildirimler almak ve fotoğrafçılıktan keyif almak için olağanüstü çekimler yapmak için bazı ipuçlarını ve püf noktalarını bilmemiz gerekiyor.

Gözlüklü fotoğraf, fotoğrafınıza bazı noktalar eklemenin kolay bir yoludur! Ancak her zaman yanınızda doğru gözlük olmaz. Bazen arkadaşlarımızın dünkü partiden gönderdiği önceden çekilmiş bir fotoğrafa baktığımızda bir eksiklik olduğunu anlıyoruz. Özel bir gözlük mağazasına gidebilir ve tüm durumlar için çeşitli gözlükler satın alabilirsiniz. Böyle bir olay çok maliyetli olabilir. Bu nedenle, insanlar çoğunlukla sadece bir çift güneş gözlüğü ile sınırlıdır. Ama ya özel bir partiniz varsa ve fotoğrafa gangster gözlüğü eklemek güzel olurdu, ancak kimse ödünç almadıysa? Fotoğraflara şapka ve gözlük ekleyen uygulamalarla resminizi düzenleyerek sorunu çözebilirsiniz ama hangisi en iyisi, biz onu parçalara ayıralım.

Fotoğrafa gözlük nasıl eklenir

Bunu birçok şekilde yapabilirsiniz, ancak en etkili olanı genellikle en karmaşık olanıdır. Photoshop'u ve görüntüleri sihirli bir şekilde sanat eserlerine nasıl dönüştürdüğünü herkes duymuştur. Ancak böyle bir düzenleyiciyi kullanmak bir tür uzmanlık gerektirir, bu da size zaman ve emek harcar. Fotoğrafınıza hızlı ve kolay bir şekilde gözlük eklemek için RetouchMe uygulamasını size sunuyoruz. Bana rötuş, muhtemelen çevrimiçi fotoğraflara gözlük ekleyen en iyi uygulamalardan biridir çünkü rötuş manueldir ve profesyonel Photoshop editörlerinden oluşan bir ekip tarafından yapılır. Uygulama, müşteriler ve rötuşçılar arasında bir etkileşim görevi görür. Verilen seçenekler ihtiyaçlarınızın çoğunu karşılayabilir ve her güncellemede daha fazlasını ekliyoruz. Mağazadaki en popüler fotoğraf uygulamalarında olduğu gibi seçenekler otomatik ön ayarlar gibi çalışmaz ve bu bizim ana avantajımızdır. İşi günlük olarak manuel olarak yapıyoruz, böylece fotoğrafınızı istediğiniz zaman rötuş için gönderebilirsiniz.

Fotoğrafa gözlük eklemek için uygulama

RetouchMe Uygulamasını kullanarak çevrimiçi olarak fotoğrafınıza gözlük ekleyebilirsiniz. Samsung ve iPhone cep telefonları için kullanılabilir. Uygulamayı yüklemek için şu adımları izleyin:

  1. Play Market veya App Store'unuzu açın ve orada Retouchme'yi arayın.

  2. Uygulamayı bulduğunuzda yükleme düğmesine basın ve cihazınıza indirilmesini bekleyin.

  3. Yükleme başladığında, uygulama akıllı telefonunuzda düzgün çalışması için sizden belirli haklar vermenizi isteyecektir.

  4. Yükleme tamamlandıktan sonra, uygulama tarayıcısı aracılığıyla depolama alanınızdan bir fotoğraf seçmeniz veya uygulamayla bir çekim yapmanız gerekir.

  5. Fotoğraf iPhone'a gözlük ekleyen resmin altında seçeneklerinizi bulun.

  6. Görüntüyü rötuşlayıcılarımıza işlenmek üzere göndermek için düğmeye basın.

Sonuç

İşleme genellikle biraz zaman alır, bu nedenle fotoğraf düzenleyicili rötuşlar fotoğrafınıza gözlük eklerken bir fincan kahve içebilirsiniz. Seçilen seçeneklerin sayısına ve karmaşıklığına bağlı olarak, 5 ila 20 dakika arasında sürebilir. Sonuç bir bildirimle ortaya çıkacak ve uygulamanızda tamamlanan görevlerin olduğu bölümde bulunacaktır. Bizim için çok nadir görülen bir durum olan sonuçlardan memnun değilseniz, resminizi yeniden işleme için gönderebilirsiniz. Bunu önlemek ve zamandan tasarruf etmek için gönderdiğiniz fotoğrafın altına not almanızı tavsiye ederiz. Notlar ile rötuştan tam olarak ne istediğinizi ve en çok hangi alanlara dikkat etmemiz gerektiğini detaylandırabilirsiniz. RetouchMe'yi ilk kez kullanıyorsanız, nasıl çalıştığını görmek için bir test rötuşu yapabilirsiniz. Ardından size en uygun hizmet paketini seçebilirsiniz. RetouchMe, fotoğraflara gözlük ekleyen iyi bir uygulamadır, ancak bunun dışında muhtemelen hayal bile edemeyeceğiniz çok çeşitli seçenekler sunabilir.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.