Окуляри

Before
After

Додати окуляри до фотографії

У світі соціальних мереж, які захоплюють цифровий простір, гарний зовнішній вигляд визначає наш успіх.

Багато людей вважають за краще знайомитися з людьми в Інтернеті, а не в реальному житті, щоб мати гарне спостереження. Ми завантажуємо фотографії в Instagram, Facebook та багато інших сайтів і таким чином ділимося ними зі світом. Щоб отримати хороші відгуки та насолоджуватися фотографією, нам потрібно знати кілька порад і прийомів, щоб робити чудові знімки.

Фотографія в окулярах — це простий спосіб додати кілька точок до фотографії! Але не завжди ви маєте з собою потрібну пару окулярів. Іноді ми розуміємо помилку, коли дивимося на вже зроблену фотографію, яку наші друзі надіслали з вчорашньої вечірки. Ви можете зайти в спеціалізований магазин окулярів і купити різноманітні окуляри на всі випадки життя. Такий захід може обійтися дуже дорого. Тому найчастіше люди обмежуються лише однією парою сонцезахисних окулярів. Але що робити, якщо у вас спеціалізована вечірка, і непогано було б додати на фото гангстерські окуляри, але ніхто не позичив? Ви можете вирішити проблему, відредагувавши своє зображення за допомогою програм, які додають капелюхи та окуляри до фотографій, але який із них найкращий, давайте розберемо його.

Як додати окуляри до фотографії

Ви можете зробити це багатьма способами, але найефективніший зазвичай найскладніший. Всі чули про Photoshop і про те, як він чарівним чином перетворює зображення на твори мистецтва. Але для використання такого редактора потрібна певна спеціалізація, що вимагає часу та зусиль. Щоб швидко та легко додати окуляри до фотографії, ми представляємо вам програму RetouchMe. Retouch me, мабуть, є однією з найкращих програм, які додають окуляри до фотографій в Інтернеті, оскільки ретушування виконується вручну та виконано командою професійних редакторів Photoshop. Додаток служить для взаємодії між клієнтами та ретушерами. Наведені параметри можуть задовольнити більшість ваших потреб, і ми додаємо їх все більше з кожним оновленням. Опції не працюють як автоматичні пресети, як це є в найпопулярніших програмах для фотографій у магазині, і це наша головна перевага. Ми щодня виконуємо роботу вручну, тому ви можете будь-коли надіслати свою фотографію для ретушування.

Додаток для додавання окулярів до фотографії

Ви можете додати окуляри до своєї фотографії онлайн за допомогою програми RetouchMe. Він доступний для мобільних телефонів Samsung та iPhone. Щоб встановити програму, виконайте наведені нижче дії.

  1. Відкрийте свій Play Market або App Store і знайдіть там Retouchme.

  2. Коли ви знайдете програму, натисніть кнопку встановлення та зачекайте, поки вона завантажиться на ваш пристрій.

  3. Коли почнеться встановлення, програма попросить вас надати певні права для належної роботи на вашому смартфоні.

  4. Після завершення встановлення вам потрібно вибрати фотографію у сховищі через браузер програми або зробити знімок за допомогою програми.

  5. Знайдіть варіанти під зображенням, які додають окуляри до фотографії iPhone.

  6. Натисніть кнопку, щоб надіслати зображення на обробку до наших ретушерів.

Результат

Обробка зазвичай займає небагато часу, тому ви можете випити чашечку кави, а ретушер із фоторедактором додасть до фотографії окуляри. Залежно від кількості вибраних варіантів та їх складності це може зайняти від 5 до 20 хвилин. Результат з’явиться з повідомленням і буде доступний у розділі з виконаними завданнями у вашому додатку. Якщо ви не задоволені результатом, що для нас дуже рідкісний випадок, ви можете відправити своє зображення на доопрацювання. Щоб запобігти цьому та заощадити ваш час, радимо робити нотатки під фотографією, що надсилається. За допомогою приміток ви можете детально описати, що саме ви хочете від ретуші та на які області слід приділити найбільшу увагу. Якщо ви використовуєте RetouchMe вперше, ви можете зробити тестове ретушування, щоб побачити, як це працює. Тоді ви зможете вибрати пакет послуг, який вам найкраще підходить. RetouchMe — це хороша програма, яка додає окуляри до фотографій, але крім цього, вона може надати широкий спектр опцій, про які ви, ймовірно, навіть не уявляли.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.