Додати сережки

Before
After

Як додати сережки до фотографії за кілька кліків? – Просто завантажте сережки для фоторедакторів. Це позбавляє від необхідності купувати десятки прикрас. Додавання сережок до програми для фотографій підходить як для чоловіків, так і для жінок, оскільки пропонує найкращі колекції та найстильніші дизайни. Додавши сережку, ви зможете повністю змінити зображення і перестати виглядати як офіційна фотографія в паспорті.

Сережки Photo Editor – від пластику до ювелірних виробів.

Кожна жінка. , чоловік або навіть маленька дівчинка мріє про розкіш, але наші фінанси не завжди дозволяють купити діамантову сережку. Це не має значення для нашої програми. Які у вас можливості?

  • Вибрати пластикову чи металеву, срібну чи золоту сережку чи будь-який інший дизайн.
  • Додати будь-яку кількість сережок до одного вуха чи вуха чи сережки. обидва.
  • Щоб редагувати прикраси, які вже є на нашій фотографії.
  • Щоб зробити селфі або вибрати фотографію зі своєї галереї.
  • Для використання поточних налаштувань і попереднього перегляду фотографії.
  • Щоб збільшити та повернути зображення.

Чоловіки ви чи жінки, чи ви – чоловіки чи жінки, Ви носите прикраси, тому що це модно і робить наші образи більш яскравими та індивідуальними. Щоб виглядати як модель у реальному житті, спробуйте віртуальні сережки онлайн – завантажте наш додаток на свій пристрій Android або iOS. Безглуздо застосовувати дорогих ювелірів. Мода мінлива і примхлива, але без неї не обійтися ні в бізнесі, ні в професійному та повсякденному житті.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.