Broşlar

Before
After

Bir broş ekleyin

Ne kadar iyi bir fotoğrafçı olursanız olun, fotoğrafı daha çekici kılan tüm ayrıntıları hesaba katmanız mümkün değildir. Ayarlanmış ışık, harika DSLR, iyi çekim açısı, ancak yine de bir sorun var. Bir fotoğrafa broş gibi küçük bir ayrıntı eklemek, izleyicinin fotoğrafa ilişkin algısını büyük ölçüde değiştirebilir. Çekimdeki tüm detaylarla önceden ilgilendiyseniz iyi olur ama ya fotoğraf elimizde zaten varsa ve bir broş eklemeyi unuttuysak? Böyle bir durumda özel RetouchMe uygulaması bize yardımcı olacaktır.

RetouchMe, hazır görüntülerin farklı varyasyonlarını düzenlemek için bir uygulamadır. Şekil değişikliği ve nesnelerin eklenmesi gerektiren bir portre veya renk düzeltmesi gerektiren bir manzara olması fark etmez. Geliştiricilerimiz, uygulamanın işlevselliğinin kullanıcılarımız için olası tüm görevleri kapsadığından emin olmuştur. Uygulamayla çalışmak için akıllı telefonunuza ve bir fotoğrafa ihtiyacınız var.

RetouchMe nasıl kullanılır

  • Samsung kullanıyorsanız, uygulamayı Play Market'ten ve iPhone kullanıcıları için App Store'dan indirebilirsiniz.

  • Doğru çalışması için yükleme sırasında uygulamaya gerekli tüm hakları verin.

  • İstediğiniz bir fotoğrafı ekleyin veya doğrudan uygulamadan bir fotoğraf çekin.

  • Görüntünüzün altında, broş eklemek için düzenleyiciyi bulabileceğiniz bir seçenekler listesi olacaktır.

  • Seçenekleri belirlediğinizde gönder düğmesini tıklayın.

RetouchMe'nin ayırt edici bir özelliği, uygulamanın hazır ön ayarlarla otomatik işleme ilkesiyle çalışmamasıdır. Fotoğrafınız üzerindeki çalışma, profesyonel Photoshop editörleri tarafından çevrimiçi olarak gerçekleştirilir. Sonuç uzun sürmez ve 5 dakika gibi bir sürede uygulamanın uygun bölümünde önceden işlenmiş resminizi alabileceksiniz. Bir fotoğraf için seçeneklerin sayısı sınırlı değildir, istediğiniz kadar seçenek uygulayabilirsiniz, asıl olan anlamlarının fotoğrafınızın konseptine uygun olmasıdır.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.