Брошки

Before
After

Додайте брошку

Незалежно від того, наскільки ви хороший фотограф, просто неможливо врахувати всі деталі, які роблять фотографію привабливішою. Налагоджене світло, чудова DSLR, хороший кут зйомки, але щось не так. Додавання невеликої деталі до фотографії, наприклад брошки, може кардинально змінити уявлення про неї глядачем. Добре, якщо ви заздалегідь подбали про всі деталі кадру, але що робити, якщо фотографія вже є в руках, а ми забули додати брошку? У такій ситуації нам допоможе спеціалізована програма RetouchMe.

RetouchMe – це програма для редагування різних варіантів готових зображень. Неважливо, чи це портрет, який вимагає зміни форми та додавання об’єктів, чи пейзаж, який вимагає колірної корекції. Наші розробники подбали про те, щоб функціонал програми покривав усі можливі завдання наших користувачів. Щоб працювати з додатком, вам потрібен лише смартфон і фотографія.

Як користуватися RetouchMe

  • Ви можете завантажити програму з Play Market, якщо ви використовуєте Samsung, а також із App Store для користувачів iPhone.

  • Надайте всі необхідні права програмі під час встановлення, щоб вона працювала належним чином.

  • Додайте фотографію на свій вибір або зробіть фотографію безпосередньо з програми.

  • Під зображенням буде список параметрів, де ви можете знайти редактор для додавання брошки.

  • Натисніть кнопку надіслати, вибравши параметри.

Відмітною особливістю RetouchMe є те, що програма не працює за принципом автоматичної обробки з готовими пресетами. Робота над вашою фотографією проводиться онлайн професійними редакторами Photoshop. Результат не займе багато часу, і через 5 хвилин ви зможете отримати вже оброблене зображення у відповідному розділі програми. Кількість варіантів для однієї фотографії не обмежена, ви можете застосувати скільки завгодно варіантів, головне, щоб їх значення відповідало концепції вашої фотографії.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.