Kemerler

Before
After

Kadın kemeri ekleyin

Kemer eskiden iç çamaşırı bele destek işlevi görürken, günümüzde kemer daha çok dekoratif bir giysi olarak kullanılmaktadır. Bir yaz gününde beyaz bir bluz ve kot pantolonla yürümeye karar verirseniz, büyük olasılıkla belinizdeki bir kemer tarafından kısıtlanmak istemeyeceksiniz, ancak özgürlük ve yürüme kolaylığı hissetmek isteyeceksiniz. Ancak kemer fotoğraftaki tarzınızı tamamlıyor gibi görünebilir. RetouchMe uygulamasıyla hem özgürlüğün hem de güzelliğin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Çevrimiçi kadın kemeri ekleyin

Uygulamayı kullanmak için herhangi bir özel beceriye ihtiyacınız yok. Fotoğrafınıza bir kadın kemeri eklemek için uygulamayı akıllı telefonunuza yüklemeniz yeterlidir, gerisini profesyonel rötuşlar ve Photoshop editörleri ekibimiz halledecektir. Uygulamanın işlevselliği birçok seçenek sunar. Bu seçenekler herhangi bir ön ayar değildir, sadece editörlerimize fotoğrafta nelerin değiştirilmesi gerektiğini söyler. Tahmin edebileceğiniz gibi, tüm işler çevrimiçi, manuel ve gerçek zamanlı olarak yapılır ve uygulama, müşteri ile editör arasında bir köprü görevi görür.

Uygulama nasıl kullanılır

Tüm Samsung ve Apple kullanıcıları uygulamayı bir akıllı telefona yükleyebilir.

  • RetouchMe'yi bulabileceğiniz App Store veya Play Market'e gidin

  • Cihazınızda düzgün çalışması için tüm hakları vererek uygulamayı yükleyin

  • Uygulamak için istediğiniz görseli ve seçenekleri seçin.

  • Fotoğrafınızı işlenmek üzere gönderin ve biraz bekleyin.

Sonuçlar

İş genellikle 5 ila 20 dakika sürer. İşlerin yapıldığı bölümde kadınlar için kemerli işlenmiş bir fotoğraf alacaksınız. Sonuçtan tamamen memnun değilseniz, fotoğrafı her zaman editör için notlarla yeniden çalışma için gönderebilirsiniz. Bonus olarak, bir ücretsiz test işlemi gerçekleştirebilir ve ardından hangi hizmet paketinin size en uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.