Ремені

Before
After

Додайте жіночий ремінь

Якщо раніше пояс виконував функцію підтримки нижньої білизни на талії, то в наш час пояс використовується більше як декоративний елемент одягу. Якщо в літній день ви вирішили ходити в білому топі і джинсах, швидше за все, вам захочеться не сковуватися ременем на талії, а відчути свободу і легкість при ходьбі. Однак пояс може здатися доповненням вашого стилю на фото. Ви можете скористатися перевагами як свободи, так і краси за допомогою програми RetouchMe.

Додайте жіночий ремінь онлайн

Для використання програми вам не потрібні спеціальні навички. Щоб додати жіночий ремінь на свою фотографію, достатньо встановити додаток на свій смартфон, а про інше подбає наша команда професійних ретушерів і редакторів Photoshop. Функціонал програми передбачає вибір з багатьох опцій. Ці параметри не є попередніми налаштуваннями, а лише повідомляють нашим редакторам, що потрібно змінити на фотографії. Як ви можете собі уявити, вся робота виконується онлайн, вручну та в режимі реального часу, а додаток використовується як міст між клієнтом і редактором.

Як користуватися програмою

Усі користувачі Samsung та Apple можуть встановити програму на смартфон.

  • Перейти до App Store або Play Market, де можна знайти RetouchMe

  • Встановіть програму, надавши їй усі права на коректну роботу на вашому пристрої

  • Виберіть потрібне зображення та параметри для застосування.

  • Надішліть свою фотографію на обробку та зачекайте трохи.

Результати

Завдання зазвичай займає від 5 до 20 хвилин. Ви отримаєте оброблену фотографію з поясом для жінок у розділі з виконаними роботами. Якщо ви не повністю задоволені результатом, ви завжди можете відправити фотографію на доопрацювання з примітками в редактор. Як бонус, ви можете виконати одну безкоштовну тестову обробку, після чого ви вже зможете вирішити, який пакет послуг вам найбільше підходить.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.