Захисна маска для обличчя
Зменшення зморшок
Видалення прищів
Видалити родимки
Згладити шкіру
Худе обличчя
Повніше обличчя
Прибрати асиметрію обличчя
Розмір голови
Вольове підборіддя
Видалення подвійного підборіддя
Довжина шиї
Ширина шиї
Пластика шиї
Видалення опухлості очей
Прибрати червоність обличчя
Прибрати веснянки
Біліші зуби
Вирівнювання зубів
Видалення брекетів
Заміна зубів
Борода
Змінити колір бороди
Зміна кольору волосся
Жіноча зачіска
Ефект сяючого волосся
Об'єм волосся
Чоловічі зачіски
Прибрати неакуратні волоски
Зменшити проділ волосся
Зафарбувати сивину
Приховати облисіння
Зменшення чола
Колір очей
Збільшення очей
Усунення червоних очей
Розкосі очі
Відстань між очима
Прибрати яскраве світло з окулярів
Збільшення губ
Посмішка
Антиблиск
Видалення тіні
Корекція носа
Зменшення вух
Приховати обличчя

Борода

Before
After

Додайте бороду до фотографії за допомогою програми Retouchme

Сьогодні комусь здається обов’язковим мати бороду. Ніхто не очікував ще років 5 тому, що надмірне волосся на чоловічому обличчі повернеться в моду і буквально вибухне світ трендів хлопців. Це може здатися смішним, але хлопчики в усьому світі намагаються отримати якомога більше волосся на обличчі. Деякі з них сміливо перебільшують з вусами та бородами. Ось чому численні онлайн-додатки прагнуть залучити більше клієнтів, пропонуючи різні варіанти для чоловіків і жінок, граючи з низькою якістю та високими витратами. Якщо вам потрібно негайно зробити екстремальний макіяж, щоб опублікувати його на сторінці профілю, тоді онлайн-редактор фото борід у вашому розпорядженні вдень і вдень у всьому світі. Простий інтерфейс та невеликий розмір програми дозволяють встановлювати його на кожен цифровий пристрій із вбудованою камерою та змінювати кожну фотографію та селфі, які ви можете зробити.

Як додати бороду до зображення онлайн

Retouchme – це найкращий генератор професійно відредагованих зображень, доступний безкоштовно на iOS. Неважливо, чи хочете ви виглядати молодше чи модніше, змінити колір чи стиль. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити програму для бороди та почати свою подорож

  1. Перевірте в магазині Android або iPhone програму Retouchme.

  2. Встановіть його на свій телефон і відкрийте галерею зображень для роботи.

  3. Знайдіть потрібну опцію або ефект, який ви хочете отримати, і надішліть запит дизайнерам.

  4. Зачекайте п’ять хвилин, щоб отримати результат.

Чому потрібно вибрати програму Retouchme?

Person approach. Існує небагато програм, які дозволяють реальним людям обробляти ваше зображення без генерації автоматичних відповідей і результату. Тільки справжні дизайнери онлайн-редакторів бороди працюють дюйм за дюймом над кожним зображенням, щоб забезпечити максимальний природний ефект і необхідний дизайн.

Швидко. Немає причин чекати більше 5 хвилин на готове свіже селфі з приголомшливим новим виглядом. Швидка та якісна робота – це найбільша перевага програми для додавання бороди від Retouchme.

Easy access Почати користуватися онлайн-конструктором борід так само легко, як ABC. оскільки його малий розмір не займе багато пам’яті вашого пристрою, а простий інтерфейс зрозумілий користувачам різного віку та національностей.

Фотографії до-після використання цієї опції

Новий вигляд і тенденції більше не зведуть вас з розуму, витрачаючи забагато грошей на перукарів і стилістів. Все, що вам потрібен лише крихітний софт у вашій кишені, який допоможе зрозуміти, чи дійсно ваш імідж потребує кардинальних змін, чи краще дочекатися чергової хвилі моди. Онлайн-конструктор борід – чудовий помічник у повсякденній рутині, коли потрібно прибрати прищ і зморшки, щоб справити враження на нову наречену. Він також містить ряд цікавих опцій, таких як зміна зачіски, незначне коригування форми обличчя, ігри кольорів і, звичайно, вибір фону. Спробуйте онлайн-редактор фото борід Retouchme, і ви більше ніколи не думатимете про використання інших веб-сайтів і програмного забезпечення.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.