Hakkımızda

RetouchMe: Vücut ve yüz; insan grafik tasarımcılarının elinden sihirli fotoğraf rötuşu.

Profesyonel tasarımcıların dakikalar içinde hızlı ve kaliteli fotoğraf düzenlemesine olanak veren benzersiz bir mobil uygulama.

Alexander Lozitsky
RetouchMe CEO'su ve kurucu ortağı, Ukrayna
Ben ve ekibim, fotoğraflara büyük bir hayranlık duyuyoruz ve fotoğrafları düzenlemek için App Store'daki birçok farklı uygulamayı kullandık ve ne yazık ki profesyonel rötuşla ilgili hiçbir şey bulamayınca kendi uygulamamızı oluşturma kararı aldık.

Misyonlar ve değerler

Uzman grafik tasarımcı ekibi
Bu uygulamayı oluştururken amacımız, uzman grafik tasarım ekibinin çalışmalarını mümkün olduğunca görünmez kılmaktır. Böylece fotoğrafı sosyal medyada yayınladığınızda kimse editörlerin çevrimiçi düzenlemeler yaptığını aklına bile gelmez.
Sadece yüksek kaliteli işleme
Ekibimizin hataları ve sorunlu alanları ortadan kaldırarak her görüntüyü piksel piksel dikkatle işleyeceğinden emin olabilirsiniz. Kalite ve profesyonellik odaklı yaklaşım, bizi biz yapan değerlerimizden biridir.
Hızlı işleme süresi
Retouchme.com, kalitesinden ödün vermeden fotoğraf işleme süresini beş dakikaya indirebilen eşsiz bir yazılımdır.
Gizlilik
Gizliliğinizi korumak için çok çalışıyoruz ve yalnızca deneyiminizi daha iyi hâle getirmek için ihtiyaç duyduğumuz verileri topluyoruz. Sistemlerimizin güvenliğini sağlamak için ticari olarak makul çabayı gösteriyoruz.
7/24 müşteri desteği
Sorularınız veya önerileriniz varsa hızlı yardım için lütfen Müşteri Hizmetleri Ekibimizle iletişime geçin. Rötuşlanmış fotoğraflarınız için kişiye özel yardım sağlıyor ve sorularınıza en kısa sürede yanıt veriyoruz.
Yüksek müşteri memnuniyeti
Maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak ve kusursuz şekilde rötuşlanmış bir fotoğraf elde etmek için 2 ücretsiz revizyon hakkı sunuyoruz. Binlerce olumlu yorum, neden sürekli bizi tercih eden bu kadar çok mutlu müşterimiz olduğunu anlatıyor.

İstatistik

25 milyon
indirme
176
ülke

RetouchMe liderliği

Alexander Lozitsky
CEO, Kurucu Ortak, Ukrayna
   
Andrey Kazanovski
Kreatif Direktör, Kurucu Ortak, Ukrayna
   
Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.