Про нас

RetouchMe: тіло та обличчя – це чарівна ретуш фотографій, що виконується графічними дизайнерами.

Унікальний мобільний додаток, що дозволяє професійним дизайнерам швидко та якісно обробляти фотографії за лічені хвилини.

Олександр Лозицький
CEO та Співзасновник RetouchMe, Україна
Я та моя команда великі шанувальники фотографій і спробували безліч різних додатків для обробки фотографій в App Store. Але, на жаль, ми не знайшли жодного фоторедактора, пов'язаного з професійним ретушуванням. Тому ми вирішили створити власний.

Наші місії та цінності

Професійна команда графічних дизайнерів
Метою створення додатку є максимально непомітна та якісна робота досвідченої команди графічних дизайнерів. Тому, розміщуючи фотографії в соціальних мережах, будьте впевнені, ніхто не здогадається про проведену фотообробку.
Тільки якісна фотообробка
Наша команда ретельно опрацює кожен сантиметр зображення, усуваючи всі недоліки та дефекти на фотографії. Якість та професійний підхід є однією з наших переваг.
Швидкий результат
Унікальність RetouchMe полягає також у тому, що ми скоротили час обробки фотографій до 5 хвилин без втрати якості.
Безпека
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб захистити вашу конфіденційність і збираємо тільки ті дані, які необхідні нам для здійснення послуг фотообробки. Ми також дбаємо про безпеку ваших фотографій.
Цілодобове обслуговування та підтримка
Якщо у вас виникли будь-які питання чи пропозиції, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. Ми надаємо індивідуальну допомогу при вирішенні проблем із замовленнями та відповідаємо на ваші запити якомога швидше.
Високий рівень задоволеності клієнтів
Для досягнення максимального задоволення клієнтів, ми пропонуємо 2 безкоштовні переробки, щоб ви отримали бездоганно оброблене фото. Тисячі позитивних відгуків свідчать про те, що наші клієнти задоволені результатами.

Статистика

25 млн
завантажень
176
країн
80 тисяч

Керівництво RetouchMe

Олександр Лозицький
CEO, Співзасновник, Україна
   
Андрій Казановський
Креативний директор, Співзасновник, Україна
   
Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.