Зробити вуха однакового розміру

Before
After

Зробіть вушка однакового розміру

Додаток Retouch.me розроблено не лише для людей, а й для любителів домашніх тварин. Незалежно від того, чи йдеться про наклейку, колажі чи монтажі ваших домашніх тварин, наша програма має безліч опцій, щоб ви могли ділитися дивовижними фотографіями з друзями. Ви можете зробити фотографію за допомогою вбудованої камери та негайно надіслати її на виправлення або вибрати зображення з галереї.

Вуха ваших вихованців, як правило, найнеслухняніша частина тіла. Вони зазвичай звисають, обвиваються вітром або стирчать в різні боки. Більше того, вони не збираються виступати разом, а вважають за краще виглядати як вуха різних тварин. Наша програма може впоратися з норовливими вухами вашого вихованця і зробити їх абсолютно ідентичними.

  • Наша програма сумісна з усіма вашими пристроями, тому ви можете замовити корекцію свого вихованця через смартфон або планшет.

  • Ви можете замовити стільки зображень, скільки вам потрібно.

  • Є можливість використовувати багато інших параметрів для завершення зображення.

  • Ми забезпечуємо якісні та розумні зміни, щоб покращити зовнішній вигляд вашого вихованця.

Завантажте програму, виберіть фотографію та вкажіть область виправлення. Ви отримаєте чудову фотографію, щоб насолоджуватися та захоплюватися, щоб з гордістю розмістити її в соціальних мережах або на камінній полиці.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.