Збільшити розмір тварини

Before
After

Збільшити розмір тварини

Наші домашні тварини не є гігантами, чи то з собаками чи котами чи іншими улюбленими. Навіть якщо вони можуть похвалитися великими габаритами, їх власники часто хочуть, щоб на фото вони виглядали набагато більше, ніж в реальному житті. У більшості випадків такі зміни дійсно виглядають мило і привертають увагу, але іноді незручна рука може ненавмисно погіршити образ. Щоб уникнути такого неприємного наслідків, завантажте програму для редагування фотографій Retouch.me і скористайтеся опцією Збільшити розмір тварини. Почніть редагувати та насолоджуйтесь функціями наведеної нижче програми.

  • Швидка і безпроблемна продуктивність.

  • Високий рівень сумісності та гнучкості.

  • Простий процес за пару кліків.

  • Швидка відповідь і професійні виправлення.

У процесі редагування займаються не боти, а справжні дизайнери. В результаті ви отримаєте добре збалансоване і природно виглядає зображення, де ваш вихованець великий, але в той же час відповідає фону та іншим об’єктам на фотографії. Ніяких штучних або об’ємних ефектів не помітно. Будь-які інші промахи допустимі.

Почніть експериментувати, щоб покращити зовнішній вигляд своїх домашніх тварин і зробити їх солідними, благородними та респектабельними. Збільшуйте розмір своїх домашніх тварин легко та професійно.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.