Burun

Before
After

Burun

Evcil hayvanlarımız, kişisel olarak bizim için dünyadaki en iyi yaratıklardır. Ancak tüm evrenin bizimle aynı fikirde olmasını ve insanlara hayran olmasını isteriz. Bu durumda, Retouch.me uygulaması, görünümlerinde değişiklik yaparken çok yardımcı olacak ve özellikle burunları olmak üzere çok sayıda düzenleme ve filtre özelliği sunacaktır.

Uygulamamızla ilgili en etkileyici şey, bu tür uygulamaları hiç kullanmamış olsanız bile, tüm sorunları ortadan kaldırma ve bunları sevimli özelliklerle kolayca değiştirme fırsatıdır. Burunlarla uğraşırken, sorun evcil hayvandan dolayı değil (hepsi her zaman güzeldir) ama şımarık açılardan ve diğer nesnel nedenlerden dolayı olabilir. Uygulama hangi değişiklikleri sağlıyor?

  • Burunları daha büyük veya daha küçük, daha geniş veya daha dar yapın.

  • Burun şeklini düzeltin.

  • Bazı noktaları, çamuru ve ara sıra ortaya çıkan diğer sorunları gizleyin.

  • Burnu tek renkli yapın.

Bu tür düzeltmeler, gözleri büyüdüğü için evcil hayvanınızın daha etkileyici görünmesini sağlar. Herhangi bir hayvanın fotoğrafını düzenleme için göndermek için uygulamayı indirin. Profesyonel tasarımcımız en üst düzeyde çalışır, bu nedenle evcil hayvanınızın burnunun ağzına yapışmış gibi görünmesinden korkmanıza gerek yoktur.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.