Gölge kaldırma

Before
After

Gölgeyi Kaldır

En ufak bir gölge bile bir görüntüyü mahvedebilir. Örneğin, güneş tepedeyken çekim yaparsanız, üstesinden gelmesi zor olan derin gölgeler elde edersiniz. Sıradan insanlar ışığın kalitesi ve yönleri hakkında pek bir şey bilmiyorlar, bu yüzden gölgeler düşmanları haline geliyor. Bu nedenle, bunları etkili bir şekilde kaldırmak önemlidir.

Karanlık alanlar yüzlerimizi kişiliksiz hale getirir, ancak gelişmiş dijital fotoğrafçılık ve düzenleme araçları mucizeler yaratabilir. Gölge kaldırma işlemini çalıştırmak için Retouch.me'yi indirin ve bir çift tıklamayla silme-geri yükleme aşamasını başlatın. Hangi özellikleri bekleyebilirsiniz?

  • Bu seçenek, insanların, hayvanların ve diğer tüm nesnelerin fotoğraflarıyla çalışır.

  • Genel kompozisyon ayrılmaz kalır.

  • Beyaz nokta veya başka sorun yok.

  • Her ayrı fotoğrafa "Akıllı" yaklaşım.

Fotoğraftaki yüzler, gövdeler, manzaralar ve diğer tüm nesnelerden gölgeleri kaldırırız. Sosyal platformlarda veya kişisel fotoğraf albümünüzde göstermeye değer görüntüyü elde edersiniz. Sunumunuz, galeriniz veya portföyünüz için fotoğraf hazırlamanıza yardımcı olacağız. Düzeltmek için istediğiniz sayıda resim sipariş edebilirsiniz. Sonuç, kalite ve gerçekleştirme hızı açısından beklentileri aşıyor.

Telefonunuz üzerinden bir fotoğrafa rötuş yapmak ve onu sosyal medya hesaplarınıza göndermek ister misiniz?
Profesyonel fotoğrafçılar için RetouchMe çok yakında. Web uygulaması başladığında bana bilgi verin.