Біліші зуби

Before
After

Відбілити зуби

Коли люди посміхаються на своїх фотографіях, вони виглядають красивішими та щасливішими. Усміхнені обличчя забезпечують довіру, симпатію та бажання спілкуватися. Що потрібно, щоб ваше обличчя сяяло? Звичайно, гарні білі зуби.

Стоматолог у цій справі професіонал, він справді виконує свою роботу, але вимагає забагато грошей. Методи та інструменти своїми руками також корисні, але вимагають занадто багато часу, щоб набути ефекту. Крім того, всі вони можуть впоратися з поточною ситуацією, але навряд чи мають владу над вашим попереднім виглядом, який відображається на старих фотографіях.

Отже, якщо вам потрібно отримати ідеальне фото, на якому ви можете похвалитися блискучими зубами, завантажте додаток Retouch.me і замовте професійну віртуальну корекцію. Продовжуйте читати, щоб розкрити інші переваги програми.

  • Бездоганно працює з будь-якою мобільною платформою.

  • Пропонує послуги справжніх дизайнерів.

  • Відрізняється простим і зручним інтерфейсом.

  • Дозволяє отримати безліч додаткових опцій для покращення будь-яких фотографій.

Можна мати ідеальні зуби від природи, але неправильне освітлення чи невтішні кути можуть компенсувати всю вашу гарну зовнішність. Тож, якщо ваші зуби виглядають темними, трохи жовтими або брудними на фото, звертайтеся до Retouch.me. Ми можемо внести навіть найамбітніші виправлення за кілька хвилин. Настав час затьмарити все в соціальних мережах або у фотоальбомі.

Бажаєте обробляти фотографії зі свого телефону та викладати їх в соціальних мережах?
Незабаром RetouchMe для професійних фотографів. Повідомити про запуск вебдодатку.